יום שבת, 26 באוקטובר 2019

לונדון סיבוב שני !!


4 שנים וקצת שלונדון מחכה ומצפה והנה זה קרה - חזרנו לסיבוב בנות שני !!!!

את הסיבוב הראשון עשינו ענתקה ואנוכי עם הבכורות קרין ועמית שהגיעו לגיל הבתמצווש והפעם יצאנו עם שתי החוגגות הבאות בתור, ילדות השוקולד שבסנדביץ', רוני ועומר.

כבר 4 שנים שאנחנו מתכננות את הסיבוב השני וענתקה הציעה שניסע ליעד אחר ונגוון קצת, אבל הבטחתי לה שזה יהיה סיבוב שונה לחלוטין מהסיבוב הקודם וכך היה, כמעט.

 
נחתנו בהיתרו ביום חמישי ב- 13:15 ואחרי עיכוב מייאש בביקורת דרכונים, הגענו ב- 17:00 למלון jurys inn holborn (ממוקם במקום אסטרטגי במיוחד, אך מעט מסוכן - 7 דקות מפריימרק).

התמקמנו במהירות ויצאנו לנשום את לונדון ועל הדרך בדקנו את הקרבה לפריימרק.


את הבקרים פתחנו ברגוע, בקפה/שוקו ומאפה.


את יום שישי בבוקר התחלנו במוזאון מאדאם טוסו המקסים כתמיד. חלק לא קטן מהדמויות הבנות לא ממש הכירו אבל זה לא מנע מהן להצטלם עם כולם, וכמובן עם המשפחה המלכותית. 

משם נסענו לאוקספורד פינת ריג'נט. יצאנו לכיוון פיקדילי עם עצירה ארוכה במיוחד בהמליס.
ישבנו לאכול בריינפורסט קפה, הפעם לא היתה לו הצלחה כמו בסיבוב הקודם כי הסנדביצ'ית שלי לא כל כך מחבבת חיות והישיבה בקרבת גורילות ופילים לא היתה הקאפ אוף טי שלה. 


משם המשכנו לכיוון Leicester Square, גיחה בחנות של m&m ובחנות של הלגו (שהיתה השוס של הטיול והשכיחה את הגורילות). הצטיידנו בכרטיסים למתילדה לשבת בצהרים והמשכנו רגלית לכיוון המלון.


בשבת בבוקר נסענו לשוק פורטבלו המשגע, שוטטנו דרך הבתים היפיפיים של נוטינג היל. טיילנו, ראינו, חווינו, התרשמנו, הסנפנו, טעמנו, נישנשנו ורכשנו.

משוק פורטובלו נסענו למנהרת הגרפיטי ב- Leake Street משם יצא מצעד הזומבים של יום הזומבים הבינלאומי. הספקנו להצטלם עם הגרפיטי המדהים במנהרה ועם המוני זומבים ומשם יצאנו למתילדה. 
המחזמר משגע, הילדים משחקים מדהים. הבנות הכירו את הסיפור ואת הסרט אז היה להן קל יותר להבין את ההצגה, חוץ מזה שמידי פעם תרגמנו להן קצת באוזן.


אחרי ההצגה הסתובבנו באזור לכיוון קובנט גרדן השוקק, שם גם נשנשנו גלידה בענן וחזרנו מותשים למלון.


ביומיים הראשונים הבנות ספרו את מספר הפעמים שנסענו בתחתית, עד שהן התייאשו מהספירה ונהנו מהחוויה.ביום ראשון בבוקר יצאנו לסיור עם שרון המטיילת בשורדיץ'. היה מושלם! את ההמלצה לסיור קיבלתי דרך הקבוצות בפייס, אחת ההמלצות השוות. שרון מהממת, היה סיור מקסים, צבעוני, זורם, כייפי וטעים.אחרי הסיור נסענו לכיוון ה- London Eye ונכנסנו להרפתקה עם שרק. היה חמוד מאוד (את הכרטיס קנינו במשולב עם מאדם טוסו אז המחיר היה סביר) במהלך ההרפתקה תרגמנו לבנות באוזן את מה שהציגו השחקנים, אין ספק שמי שמבין את השפה נהנה יותר. את היום סיימנו בגשר לונדון וכמעט שברי הליכה ברגליים.את יום שני בבוקר התחלנו ב- Cereal Killer Café הבנות התלהבו מהמקום ומהקונספט. ומשם המשכנו לשוטט בקמדן מרקט. והספקנו אפילו לעשות גיחה קצרצרה בחנות של דיסני.
את החוויה הלונדונית סיימנו בארמון קנזינגטון המקסים. כחובבת הסדרה ויקטוריה ואלברט, העברתי לבנות סיור בארמון עם סיפורים חביבים על הזוג המלכותי.אלה היו ארבעה וקצת ימים של שכרון חושים, אויר של לונדון, ריחות, טעמים, חוויות, צחוקים ופריימרק.ונסכם בשיר -
אין אין אין כמו לונדון,
לא היה כמו, לא יהיה כמו ואין כמו לונדון !!!

עד לסיבוב השלישי בעוד 5 שנים אפשר בינתיים להציץ בעוד תמונות מהטיול המופלא - כאן.


אין תגובות:

פרסום תגובה