יום שני, 16 במאי 2011

ברכת יום הולדת מתוקה

אין לי שליטה על זה, כשאני מסתובבת בחנויות של אפייה/יצירה/צעצועים ורואה משהו מעניין אני ישר חושבת על עוגיות, אח"כ אני חושבת על העוגות (בלי להעליב אף אחד).

כשראיתי את הסטנסיל "יום הולדת שמח" שקיבלתי בחבילת ההפתעות ממותק, זה היה די ברור שהדבר הראשון שאני אחשוב עליו זו עוגייה ענקית.
עוגייה ענקית שעליה הדפס "יום הולדת שמח" עם בלונים.

אז קדימה לאפייה.
אפיתי עוגייה ענקית (קצת יותר גדולה מהסטנסיל).ציפיתי את העוגייה ברויאל לבן.אחרי ייבוש מלא של 24 שעות, הנחתי את הסטנסיל על העוגייה, מרחתי עליו רויאל אדום בעזרת מרית ובעדינות הרמתי את הסטנסיל מהעוגייה והשארתי לייבוש.עוגייה ענקית עם ברכת יום הולדת שמח יש. מה עכשיו???? צריך לתת לה את הכבוד הראוי.

כחובבת קופסאות (כן אני אספנית כרונית של קופסאות נעליים ובונבוניירות ושוקולדים וצנצנות של דבש ושל אבקת מרק עוף ובקיצור כל מה שהוא לא פלסטיק של חומוס) מידי פעם אני נתקלת בכל מיני קופסאות נחמדות לאריזה ואני אוגרת לי אוסף קטן.
מצאתי את הקופסא המושלמת לעוגייה, ולמראה הסופי הוספתי כמה עוגיות עגולות קטנות מעוטרות בספירלה (זו סטייה נוספת שלי – ספירלות. הן פשוט כל כך יפיפיות, שאפילו בלוגו של מיתוש אימצתי אותן. מה לעשות אף אחד אינו מושלם!!)ואם מכינים את המארז למישהו שאוהבים, אפשר להוסיף משפטי אהבה שמאלציים בטוש אכיל על העוגיות.


והכי חשוב לציין שעוגייה בגודל כזה שווה למכסת העוגיות השבועית לפחות !!!


4 תגובות:

 1. ל-ה-ת-ע-ל-ף!!
  וחמסה על הילדה המתוקה הזו שלך.
  מקסים.

  השבמחק
 2. רואים כמה היא נהנית... כיף...

  השבמחק
 3. בא לי לאכול את המתוקה הזאת!
  רעיון מקסים!

  השבמחק
 4. איך עשית לי חשק עכשיו לקפה ועוגיית ענק כזאת!
  חבל שכבר 10 בלילה וצריך ללכת לישון...

  השבמחק