יום רביעי, 6 ביולי 2011

ניו-יורק, ניו-יורק

שיחת הטלפון מהבחור החמוד הגיעה בוקר אחד בדיוק כשעמדתי להיכנס לקניון. המשכתי לשבת במוסטפא (זו המכונית שלנו, ולא משנה למה קוראים לה ככה) והקשבתי. עוד שבועיים החתונה, הוא והחברה שלו מתחתנים, הם חשבו להזמין עוגת חתונה, אבל בסוף ירדו מזה. הוא יודע שהיא מאוד רוצה עוגת חתונה אז הוא החליט להפתיע אותה. הסביר לי בדיוק מה צריך להיות על העוגה, הם הכירו בניו-יורק ושם חיו, לכן עוגה עם מוטיבים של ניו-יורק זה בדיוק מה שיתאים להפתיע אותה. הוא נתן לי את מספר הטלפון של החבר שלו והסביר שמעכשיו אדבר רק איתו, כדי שלא להסגיר את ההפתעה.
נכנסתי בכייף לקניון, חיכיתי להכין את העוגה הזו, לא רק עוגה מיוחדת, גם בחור חמוד ואיזה רומנטי, איך הוא הולך להפתיע את הכלה שלו...
יום שני בבוקר, שלושה ימים לפני החתונה, התחלתי להכין את התבניות לאפייה ופתאום מתקשרת בחורה. היא שאלה אותי אם היא יכולה להזמין עוגה ליום חמישי הקרוב, עוד שלושה ימים, אמרתי לה שאין סיכוי, זה ממש הרגע האחרון ואני עמוסה. משהו גרם לזה שהשיחה לא נותקה מיד, המשכנו לעוד משפט, היא נשמעה ממש חמודה אז חשבתי לעצמי שאני אראה במה מדובר ואולי אוכל בכל זאת לעזור. שאלתי איזו עוגה והיא אמרה עוגת הפתעה לחתונה. דינג!! נדלקה לי נורה אדומה והתחלתי לחקור, למי ההפתעה? איפה החתונה?

הכלה מפתיעה את החתן!!!!

החלטתי למשוך זמן, הרי ברור שמדובר באותה החתונה. אמרתי לה שאבדוק את היומן שלי, אראה איך אוכל לעזור לה ואחזור אליה תוך חצי שעה.
סגרתי את הטלפון וחייגתי מיד לחבר של החתן. אני לא אעשה שתי עוגות חתונה לחתונה אחת ועוד לכזה זוג חמוד.
אחרי התלבטות, החבר של החתן שיתף אותו ובסופו של דבר החתן לקח צעד אחד אחורה והחליט לתת לכלה "להפתיע" אותו, ג'נטלמן עד הסוף J

צירוף מקרים מדהים, שניהם החליטו להפתיע אחד את השני, שניהם הגיעו דווקא אלי ואפילו עיצוב עוגת החתונה היה די דומה. אין ספק שמדובר בזיווג משמיים!!!

עוגת ההפתעה היתה בת 3 קומות לבנות עם פיסולים של חתן וכלה – החתן בחליפה כחולה כהה ועניבה סגלגלה, הכלה בשמלה לבנה עם חגורה סגלגלה. סביב העוגה אווירת העיר ניו-יורק עם אלמנטים בולטים – פסל החירות, האמפייר סטייט בילדינג, המוניות הצהובות, ברודווי והסמל של הניו-יורק יאנקיז.

והנה התוצאה


ומבט מהצד של הכלה ומהצד של החתן


לא נותר לי אלא לאחל להם המון מזל טוב והרבה שנים מאושרות יחד.


6 תגובות:

 1. וואו, איזה סיפור מדליק! העוגה מ-שגעת!!

  השבמחק
 2. סיפור מדהים !!!
  ועוגה............מדהימה ביופיה !!!

  איזה מזל משמיים נפל לזוג הזה ששניהם התקשרו אליך !

  השבמחק
 3. זיווג משולש משמיים!!!!
  הסיפור משגע והעוגה מדהימה...

  השבמחק
 4. עוגה מדהימה! וסיפור מדליק!

  השבמחק
 5. עוד הוכחה לקיומה של אהבה וגורל.
  שרק מזל יהיה לזוג הזה!
  והביצוע של העוגה - אין לי מילים בכלל...
  כי הלסת עוד לא חזרה למקום...

  השבמחק
 6. איזה יופי! מעניין איך שניהם הגיעו בדיוק אלייך

  השבמחק